XD Design AERATO karafa na červené víno 750 ml

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Objem
0.75 l
Určení
na víno

Parametry produktu

Objem
0.75 l
Určení
na víno

Popis produktu

Upíjet z kelímku v podvečer tam někde na Náplavce má své nepopiratelné kouzlo,ale nalijme si čistého vína. Konzumace červeného má svá pravidla a správná dekantace je základ.

Designová karafa Aerato značky XD design v objemu 750 ml je vyrobena v kombinaci skla, nerezové oceli a bambusu v moderním designu. Ruční výroba.

Vybavena chytrou nálevkou, která při plnění rozlije víno uvnitř karafy tak, aby se provzdušnilo a mohlo nadechnout.Víčko proti nečistotám a systém nálevky zajišťuje snadné a čisté nalévání vína do sklenice, bez zbytečných kapek kolem.

Aby víno mohlo dýchat, aby se správně nalévalo, aby zanechávalo správnou stopu na jazyku a oku lahodilo. 

Jak správně dekantovat aneb rychlokurz správného vinaře:

Karafu je potřeba nejdříve zavínit. Nalijeme do ni malé množství vína a krouživými pohyby vyléváme do připravené sklenice. Poté opatrně přelijeme zbytek lahve tak, abychom nezvířili kal na dně. Víno je živé, to vám řekne každý správný vinař. Karafu ponecháme při pokojové teplotě několik hodin.Registrovaný design®

Rozměry:obvod karafy (hrdlo) - 25 cmobvod karafy (úchyt) - 19 cmobvod karafy (dolní) - 61,5 cmvýška karafy - 19 cmdélka trychtýře - 11 cmprůměr zátky - 6 cm

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.